Entry List

ENTRY LIST

Entry boat number: 108


NED 21 – ronald stalman – durk schroor
POL 1 – Jacek Tyszkiewicz – Eric Deleu
ITA 102 – Manuele Gregori – Matteo Mariotti
SLO 4 – Peter Štoka – Tomaž Pogačnik
GER 15 – Annette Müller-Seegers – Marius Müller-Seegers
GER 56 – Markus Pöllath – Jacob Danninger
RUS 2 – Boris Novoderezhkin – Ekaterina Andrushina
GER 131 – Jeanett Günther – Maren Nolte
ITA18 – GORI PIERO – CASALI MASSIMO
CZE 21 – Jiri Hruby – Roman Houdek
SUI 414 – Stephan Fels – Ulf Huegel
ITA 36 – gianni sommariva – marco poggianti
AUT 1874 – Walter Thurner – Thomas Stippler
GER 87 – Hans-Peter Schwarz – Roland Kirst
GER 2099 – Jörn Mätzing – Diethardt Freye
GER 171 – Max Jambor – Moritz Reumschüssel
AUS 33 – Dr Ian McCrossin – Matthew Moore
ITA 789 – Alessandro Bruzzone – X
GER 114 – Helfried Haupt – Uwe Morgenstern
GBR 387 – Jon Williams – Alex Rogers
ITA 2 – MASTURZO Giuseppe – GARGIULO FABIANA
ITA 9 – DE CASTRO NICOLA – LANFRANCONI ORIANO
GER 103 – Andreas Kunze – Ralph Aicher
GBR 377 – Richard Phillips – Ricky Harris
AUT 39 – Martin Pfund – Christoph Zingerle
GER 12 – Greten, Ernst – Kiel, Niklas
AHO 3 – Henry Koning – Robbert Taal
AUT 38 – Aichholzer Christoph – Philipp Zingerle
ITA 26 – Marco Faccenda – Alessandro Poggianti
POL 7 – Maciej Rokosz – Piotr Tyszkiewicz
GER – Dirk Loewe – Sven Hermenau
ITA 57 – ROBERTO TREMI – MARCO CERRINA FERONI
GER 219 – Jörg Herrmann – Nils Herrmann
GER 2 – Arne Gruschka – Christian Meyer
GER 14 – Ralf Behrens – Lars Stöckmann
ITA 7 – BARENGHI ALBERTO – KOLES GABOR
NED 4 – Klaas Tilstra – Pieter Zandstra
HUN 11 – Gabor GABORJANI-SZABO – Bela ARGAY
ITA 6 – Francesco Ravasini – Giovanni Borrini
GER 213 – Rolf Albert – Axel Priegann
HUN 78 – Peter Tenke Dr – Csaba Polgar Dr
ITA 20 – Giacomo Samuelli Ferretti – Attila Koles
ITA 91 – Colletti Fulvio – Cattabriga Corrado
GER 174 – Felix Dudek – Leonhard Lieret
HUN 13 – András Süli – Dávid Papp
RUS 9 – Sergey Kruchkov – Andrey Mandreychuk
DEN 21 – Jorgen Bojsen-Moller – Jacob Bojsen-Moller
GER 95 – Alexander Gensch – Isabelle Schulze
GER 135 – RalphJambor – Jens Schreiber
GER 112 – Meike Greten – Tom Greten
RUS 21 – Andrey Novoderezhkin – Pilgunov Alexey
- – Andrey Berezhnoy – Sergey Masalov
GER 218 – Petra Krüger – Svend Vieweg
NED 318 – Dennis van Iersel – Adriaan Schmal
ITA 8 – Alberto Pardini – Carlo Carincola
ITA 14 – Stefano Bonatti – Giuseppe D'Angelo
GER 178 – Vogel,Ralf – Dill,Thomas
GER 76 – Matthias Garzmann – Michael Schiermann
NZL 110 – Hideo Tayama – Dave Gibb
ESP 69 – Juan Aziz Dahan Fuster – José luis ruiz giron
GER 48 – Fleischer, Markus – Busch, Axel
GER 19 – Peggy Bahr – Torsten Bahr
GER 30 – Thomas Schiffer – Alexander Antrecht
GER 187 – Stefan Beichl – Bene Wiedemann
GER 22 – Johanna Beichl – Franz Graf
CZE 11 – Petr STORCH – Tomáš PALKOVSKÝ
GER 163 – Christopher Dierker – Phillip Bishop
ITA 28 – Pierfrancesco Savoia – Luca Pasquali
GER 133 – König, Elisa – Happich, Andreas
GER 177 – Dr.-Ing. Sascha Schröder – Alexander Schröder
GER 1911 – Hirscher – Kyewski
GER 173 – Thorsten Wenten – Stephan Handick
GBR 389 – Ian Keely – John Matthews
ITA 94 – Pierfrancesco Eustachi – Paolo Rossi
GER 88 – Kay-Uwe Lüdtke – Kai Schäfers
ITA 176 – Taffoni Stefano – Carincola Stefano
GER 222 – Felix Albert – Lukas Merz
ITA 83 – Angelica Monti – Baldovino Ruggieri
NED 312 – Pieter Staal – Arnout Wijs
GER 17 – Markus von Lepel – Joshua von Lepel
ITA 1125 – Gianfranco Pieri – Cinalberto Bertozzi
GER 98 – Shmuel Markhoff – Peter van Koppen
NED 25 – B. van der Pol – N. Kamphuis
ITA 222 – Barbieri Carlo – Marinucci Riccardo
GER 90 – Tim Wechsler – Benedikt Nagel
GER 66 – Prenzler,Kurt – Höft,Wolfgang
ITA 85 – Maurizio Tonzani – Paolo Cardone
GER 209 – Marianne Müller – Thorsten Gaubisch
GER 199 – Dirk Bogumil – Michael Lisken
ESP 1 – Juan Egea Moreno – Guzman Egea Aguado
HUN 4 – János Ziegler – Balázs Czeizel
GER 91 – Thomas Römmelt – Peter Zeller
GER 113 – König, Kilian – Brack, Johannes
GER 130 – Christian von Mulert – Andreas Matt
POR 77 – Hugo Verissimo – João Arco
ITA 4 – Vespasiani Nicola – Vespasiani Francesco
GER 92 – Caroline Rudorff – Malte Burkert
HUN 70 – Szabolcs Majthenyi – András Domokos
GER 100 – Jan Lechler – Jens Salow
GER 172 – Marc Strittmatter – Sami Leitl
ESP 66 – Enrique Egea Moreno – Enrique Egea Aguado
ITA 46 – Gaetano Sodo – Nicola Ciardi
NED 18 – Frank Nooijen – Sjors Riemslag
AUT 11 – Moser Walter – Sitzwohl Wolfgang
GER 29 – Andreas Meyer – Holger Maaß
ITA10 – Roberto Cipriani – Rinaldo Rinaldi
ITA 25 – Claudio Perina – Roberto Piccoli
ITA 133 – Luigi Macci – Paolo Fantini